Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius   Anı    Gürkan Boztepe   Çok Gezen mi Çok Tadan mı?
 

Çok Gezen mi Çok Tadan mı?  

Gürkan Boztepe
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 39,00 TL
Cinius Kitap Kulübü Ederi: 23,40 TL
telefondan alışveriş 201000

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius
Baskı Tarih: Aralık 2017
Sayfa: 376
Indirim: %40

Bu kitaba oy verin:
Yorum Yaz


Kitap Hakında

Ürün Ayrıntısı

Yayinevi: Cinius
Dizi: Anı

Baskı Tarih: Aralık 2017

Sayfa: 376

İndirim: %40

Boyut: 13x21 cm

Hamur: 2

Etiket: 39,00 TL

Cinius Kitap Kulübü Ederi: 23,40 TL

Arka Kapak

“Çok Gezen mi Çok Tadan mi” adli yazarin ilk kitabi aslinda Gastronomik bir gezgin ve Gastronomi Turizmi Dernegi Baskaninin hayat tadimlamalari ve yorumlarinin bir derlemesidir.
Hepimiz hala “Çok Gezmek mi Çok Okumak mi” kavraminda çeliskiye düssek de Gürkan Boztepe hayati yasamayi ve degerli insanlarla iletisim içinde olmayi tercih etmis bir kisiliktir.
Yazarin tüm köse yazilari yasadigi gerçek gezgin hikayelerinden olusmaktadir.
Eglenceli bir dille, aktüel film elestirilerinden yedigi yemegin tadina kadar çekinmeden, kaygi içinde olmadan yaptigi yorumlar sosyal medyada da gerek Marka Doktoru gerekse Gastronomi Turizmi Dernegi olarak paylasilmistir.
Marka Doktoru, Turizm ve Gastronomide markalasmak isteyen kisi ve kurumlara verdigi hizmet ile ünlenmis olup Gürkan Boztepe’nin kendi sirketidir. Gastronomi Turizmi kavramini ülkemizde ilk kez kullanan ve ögreten kisidir.
Gastronomi Turizmi Dernegi ise Türk mutfagini ve Türk ürünlerini dünyaya tanitmak amaçli kurulmus, içinde restoranlardan üreticilere, otellere veya turizm acentelerinden rehberlere kadar birçok üyesi bulunan, Kültür Turizm Bakanligi ve Ekonomi Bakanligi destekli çok önemli bir kurumdur.
Yazar, Türsab Gastronomi Komitesini ilk kez kurmasi ve ardindan bagimsiz bir dernege sektörün en önemli aktörlerini üye yaparak Cumhurbaskanligi 3. Turizm Surasinda kabulü ile, Gastronomiyi ülkenin ulusal politikasi haline getirmeyi basarmis ve çok büyük bir çikis yapmistir.
Yazar Amerika’da Dogum, businesscenterturkey, restorankuruyorum.com markalarinin kurucusudur.
Bu kitap sadece anilar kitabi degildir, gençlik yillarindan beri örnek bir girisimci, hayata tersten bakabilen Karsiyakali protest bir çilginin kitabidir.
 
 
Yorumlar
 
Henüz kimse kitap hakkında yorum yapmadı. İlk yorum sizden gelsin!
 
Yanıt:
Bilgisiniz
Adınız:  E-posta:  
Bulunduğum Yer: