Netkitap
Üyelik Sipariş İzleme Alışveriş Sepetim Favorilerim
Sepetim (0) 
Kitap Kelepir Topluluk
ara
Kitap   Cinius Yayınları   Şiir   Erdoğan Bakar   Şiirde Diyalektik Bilim Yöntemi
 

Şiirde Diyalektik Bilim Yöntemi  

Erdoğan Bakar
ŞİMDİ SATIN AL
Etiket: 13,00 TL
Cinius Kitap Kulübü Ederi: 7,80 TL
telefondan alışveriş 202001

Yayinevi/DiziYayinevi: Cinius Yayınları
Baskı Tarih: Haziran 2019
Sayfa: 98
Indirim: %40

Bu kitaba oy verin:
Yorum Yaz


Kitap Hakında

Ürün Ayrıntısı

Yayinevi: Cinius Yayınları
Dizi: Şiir

Baskı Tarih: Haziran 2019

Sayfa: 98

İndirim: %40

Boyut: 13x19,5 cm

Hamur: 2

Etiket: 13,00 TL

Cinius Kitap Kulübü Ederi: 7,80 TL

Arka Kapak

Kişisel, toplumsal sorunların çözümlenmesi için insan haklarına, evrensel hukuk ilkelerine uygun barışçı, demokratik, bilimsel çözüm yolları arayan; her türden şiddete, teröre, savaşa, küresel sömürüye karşı kendi halinde yaşayan bir insan.
Erdoğan BAKAR 1957 yılında Çorum-Sarinbey Köyü'nde doğdu. İlkokulu ve ortaokulu Ankara'da okuduktan sonra 1975 yılında Çorum Öğretmen Okulu'ndan mezun olarak Samsun-Terme-Konakören Köyü ile Diyarbakır-Çüngüş-İbikkaya Köyü'nde ilkokul öğretmenliği yaptı. 1979 yılının son günlerinde öğretmenlik mesleğinden kendi isteğiyle ayrıldı. 16 Ocak 1980 tarihinde hukuk eğitimi amacıyla gittiği Almanya'da çeşitli işyerlerinde çalıştı. 1997 yılında Türkiye'ye döndü. 1998'den 2018'e kadar Adana-Karataş, Cumhuriyet İlkokulu'nda sınıf öğretmenliği yaptı, kişisel resim sergileri açtı, Eğitim-Sen Karataş Temsilciği'nde yönetim kurulu başkanlığı ve tiyatro çalışmaları yaptı. 06.06.2016 tarihinde AÖF Felsefe Bölümü'nden mezun oldu. Şimdi ise 'Bilimsel Demokrasi' ve 'Barışçı Toplum' konusunda bir 'tez hazırlamak' ve 'topraksız tarım' tekniğiyle domates, çilek üretmeyi deneyerek Karataş'ta bir ilki gerçekleştirme çabası içinde.
Alman Patent Kurumu'nda kayıtlı iki adet buluşu hayata geçirilmeyi bekliyor. Ortaöğretim öğrencilerinin kaynak olarak yararlanabileceği Türkçe Dilbilgisi Yazım Kuralları ve Yazma Sanatı adlı kitap çalışmaları var. Yazma Sanatı'na ve şiirlerine internette herkes ücretsiz ulaşabilir.
 
 
Yorumlar
 
Henüz kimse kitap hakkında yorum yapmadı. İlk yorum sizden gelsin!
 
Yanıt:
Bilgisiniz
Adınız:  E-posta:  
Bulunduğum Yer:
   
İlgili Konular
 
İlgili Konulardan Kitaplar
 
Yayınevinin Diğer Kitapları